З 02.06.2015 року у Судововишнянському НВК розпочалася оздоровча кампанія літнього мовного табору «Вишенька» з 3-ох годинним перебуванням, без харчування. До роботи у літніх мовних таборах залучили кваліфікованих педагогічних працівників, практичних психологів і соціальних педагогів. На основі заяв батьків до табору прийнято дітей соціально незахищених категорій, в тому числі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, вихованців дитячих будинків, дітей учасників АТО, дітей з сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Забезпечено під час літніх канікул роботу комп’ютерних класів, спортивних залів, спортивних майданчиків з метою охоплення дітей активним змістовним дозвіллям.

Під час роботи табору приділили особливу увагу профілактиці дитячого травматизму та запобіганню нещасним випадкам, вжито заходи щодо безпечного перебування дітей у мовних таборах відпочинку та підвищення відповідальності керівників, вихователів та інших працівників за збереження життя і здоров’я дітей.