Життя ми дітям віддаємо по краплинці…

28 вересня в Судововишнянському ДНЗ НВК проходив ранок «Життя ми дітям віддаємо по краплинці» приурочений Дню дошкільника. З вітальним словом до присутніх звернулась вихователь ДНЗ Крижановська Оксана Михайлівна.

А потім слово мали дошкільнята. Вони розказували віршики про садочок, дякували за чуйність і дружбу. У їх виконанні прозвучали пісні: «Дякуємо вам», «Коли співають діти», а також малеча підготували таночки та казку «Колобок» на новий мотив.

На завершення із святом дошкільнят вітали вихователі. Прочитали для них ряд повчальних віршиків і виконали пісню Наталії Май «Побажання».

Ми бажаєм в кожну хату щастя і добра

Гарним людям, добрим людям сонця і тепла.

Хай душа дзвенить струною зранку й до зорі.

Хай обходять стороною біди і жалі.


Квітковий вернісаж 2015…

11 вересня 2015 року у Судововишнянському НВК відбувся традиційний   конкурс «Квітковий вернісаж», у якому активно взяли участь усі класи навчального закладу.

Тематика цьогорічного конкурсу  —  війна на Сході України , гордість за воїнів , які відстоюють свободу та гідність держави.


І знову вересень покликав до школи…

 

1 вересня 2015 року у школі традиційно пройшло свято Першого дзвоника.На святкуванні були присутні учні ,  вчителі , батьки та гості школи.

Директор школи привітав  усіх з початком нового навчального року .


На свято завітали гості :   міський голова Мартинець О.І. , депутат міської ради        Сюмак В.І.,   о. І.Тиндик , помічник народного депутата Верховної Ради України  Я.Дубневича   М.Лещинський , який  подарував першокласникам альбоми  і  побажав наснаги  в здобутті знань  , а вчителям натхнення та терпіння.


Після останнього дзвоника директор запросив учнів на перший урок , присвячений  Україні та її героям .